Wyjątkowy prezent na Dzień Matki

Są w naszych życiach osoby, które zasługują na specjalne traktowanie. W większości przypadków są to przede wszystkim rodzice. Dlatego też, szykując prezent na Dzień Matki – warto pomyśleć o czymś naprawdę wyjątkowym! A co może być bardziej unikalne, niż spersonalizowany prezent?! Z jego pomocą możesz podarować swojej mamie coś przydatnego, ale jednocześnie w pełni oddającego Twoje uczucia. Można powiedzieć, że sytuacja idealna. Ale czy tylko koszulki z nadrukiem wchodzą w grę?

Traf w gust Mamy

Słysząc “spersonalizowany prezent” pewnie myślisz o koszulce lub bluzie z nadrukiem. Choć jest to świetny pomysł na większość okazji, to niektórzy mogą wymagać czegoś “ekstra”. Dlatego też – wchodząc do naszego kreatora Fanatyk możesz zauważyć nieco więcej, niż ubrania. Z naszą pomocą możesz podarować swojej mamie spersonalizowaną torbę lub nawet kubek. A to z kolei otwiera mnóstwo kreatywnych możliwości na wyrażenie swoich uczuć z okazji tego pięknego święta!

Spersonalizowany prezent – nie za fortunę

Czy taki prezent na Dzień Matki musi być drogi? Oczywiście, że nie! U nas wszystko zależy od tego, jak duże i jak wiele oznakowań planujesz wykonać w ramach jednego projektu. Może się okazać, że wydrukowanie własnego pomysłu będzie tańsze, niż gotowy i masowo produkowany upominek ze sklepu! Wszystko zależy od Twojego pomysłu, kreatywności i wybranego produktu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żebyś na własne oczy zobaczył wycenę swojego pomysłu! Wystarczy, że naniesiesz wszystkie informacje w naszym programie, a od razu otrzymasz pełną wycenę!

Zaskoczenie gwarantowane!

Z doświadczenia wiemy, że taki prezent na Dzień Matki zawsze robi wrażenie. Taka mała, prywatna i emocjonalna odmiana jest świetnym wyrażeniem wdzięczności. A dzięki możliwości pełnej dowolności – możesz nawet wyrazić to za pomocą grafiki, słów, czy obrazów! Oznacza to, że jeżeli chcesz zrobić naprawdę dobre wrażenie, to jedną z najlepszych opcji będzie właśnie taki spersonalizowany prezent!

Wystarczy Ci 5 minut

Tak, to prawda! W zaledwie 5 minut jesteś w stanie wybrać produkt, zaprojektować wzór i dokończyć płatność. Co więcej, możesz to zrobić nawet z telefonu! Dzięki temu możesz już teraz otworzyć nasz kreator i zamówić idealny prezent na Dzień Matki! Dzięki temu, że nasz program jest maksymalnie prosty i intuicyjny – nie poświęcisz w nim aż tak dużo czasu i energii. Wystarczy Ci Twój pomysł i dosłownie 5 minut!

Zamów bezpośrednio na jej adres!

Wiemy, w jakim biegu żyją niektórzy z naszych Klientów. Dlatego często sugerujemy wysyłkę prezentu – bezpośrednio na adres docelowy! Dzięki temu możesz spać spokojnie, że Twój prezent na Dzień Matki dotrze w ustalonym wcześniej terminie do rąk własnych! Możesz też oczywiście zamówić swój projekt do paczkomatu lub odebrać osobiście. Najważniejsze, żeby metoda odbioru tak wyjątkowego przedmiotu była dla Ciebie maksymalnie komfortowa. To jak? Projektujemy?

Fanatyk Studio Koszulek | Zaprojektuj swój nadruk