Koszulka na prezent dla dziecka

Nasze pociechy w każdym wieku chętnie noszą kolorowe koszulki dedykowane dla nich.
Te najbardziej ulubione, można poznać od razu po mocno spranym nadruku, który przeszedł już niejedno z naszym dzieckiem. To sama radość patrzeć na nasze szkraby jak mocno identyfikują się z postaciami,
które najczęściej występują w postaci kreskówkowej.
Ale nie rzadko to nie superbohater jest upamiętniony po wsze czasy, a ukochany przyjaciel na czterech łapach! Tak, tak, widzieliśmy już wiele zdjęć z pupilami które drukowaliśmy na kubkach czy odzieży.
Teraz możecie sami zaprojektować taki prezent dla swojego dziecka. Jak?
Nasz kreator Fanatyk.pl pomoże Ci w tym.
Przekonaj się samemu jak w kilka kliknięć myszki będziesz miał możliwość samodzielnie zaprojektować klasyczny t-shirt z ulubionym motywem dla Twojego szkraba z okazji urodzin, zdania egzaminu,
startu w zawodach czy występu w szkole i przedszkolu.
Wystarczy nadrukowane imię dziecka albo zdjęcie ukochanego psa, ulubiona postać z bajki lub inny element, który rozbawi dzieciaka tak, że jak zobaczy jaki otrzymał prezent to bez zastanowienia od razu pobiegnie pochwalić się nową koszulką rówieśnikom. I jeszcze ciężko będzie nam uprosić juniora, aby oddał koszulkę do prania.

Jeśli nie masz pomysłu to zawsze możesz skorzystać z pomocy gotowych elementów dostępnych w naszym kreatorze albo poproś o pomoc naszego grafika.

Często też szkoły, przedszkola, klubiki, szkółki piłkarskie lub inne organizacje potrzebują jednakowych koszulek dla całych grup dzieci czy to na przedstawienie, kolonie, zajęcia szkolne, wspólne wyjazdy lub na prezenty dla całej klasy. W takim przypadku prosimy napisać do na do biura na info@printexpress.pl to zrobimy wycenę pod zamówienia hurtowe.

Fanatyk Studio Koszulek | Zaprojektuj swój nadruk