Prezent na Dzień Ojca – pomysły

Niedawno obchodziliśmy Dzień Matki oraz Dzień Dziecka – najwyższa pora na Dzień Ojca! Wieloletnie doświadczenie w produkcji unikalnych gadżetów reklamowych, prezentów i produktów firmowych sprawiło, że doskonale rozumiemy trud wielu naszych Klientów. Czasami nie sposób jest zdecydować, jaki będzie najlepszy prezent na Dzień Ojca. Pomysły oferowane przez sieciowe sklepy wydają się zbyt “nijakie”, a naprawdę ciekawe rozwiązania okazują się drogie. W takim momencie – warto sięgnąć po coś jedynego w swoim rodzaju!

Spersonalizowane gadżety na Dzień Ojca

Zamiast kupować gotowca, możesz zaprojektować swój własny prezent na Dzień Ojca! Pomysły i realizację zostawiamy w Twoich rękach, a my, jako producenci – sprawimy, by Twoja wizja stała się rzeczywistością. Wystarczy, że wykażesz się kreatywnością i znajdziesz w ciągu dnia dosłownie 15 minut (tak, w tak krótkim czasie możesz zaprojektować swój pomysł!). Możesz to wykonać w naszym kreatorze lub wysyłając nam na maila szczegóły tego, co chciałbyś stworzyć. Obdarowywanie bliskich jeszcze nigdy nie było tak proste!

A może na śmiesznie?

Czemu nie! Jeżeli Twój tata ma nietuzinkowe poczucie humoru lub potrafi docenić dobry żart, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to wykorzystać. Zwłaszcza że to prezent na Dzień Ojca! Pomysł powinien nawiązywać do Waszej relacji i pokazywać, jak dobrze go znasz. Więc użycie inside joke, czy nawiązanie do wspólnych chwil będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę! W końcu nie ma nic lepszego, jak wspominanie najpiękniejszych momentów w gronie najbliższej rodziny.

Sprawdzone pomysły prezentów na Dzień Ojca

Idealnym wyborem jest kubek lub koszulka. Dlaczego? Obu tych przedmiotów używamy na co dzień. A co za tym idzie, Twój prezent na Dzień Ojca – pomysł, projekt i wykonanie – będą widoczne non stop przez wiele, wiele lat! Dzięki temu Twój tata będzie wiedział, co czujesz i jak cenisz sobie Waszą relację nie tylko raz do roku, ale za każdym razem, gdy zajrzy do szafy, czy zrobi sobie kawę. 

Kolejnym argumentem, który stoi za tym, by wybrać te dwa przedmioty – jest oczywiście powierzchnia. Tak kubek, jak i koszulka pozwalają na umieszczenie licznych grafik, tekstów, a nawet gotowych zdjęć. Co za tym idzie – nie będą ograniczać w żadnym stopniu Twojej wizji! Można powiedzieć, że taki spersonalizowany gadżet dla taty, to swego rodzaju inwestycja w przyszłość!

Podaruj mu coś od serca!

Niezależnie od tego, na jaki przedmiot się zdecydujesz, warto by było widać, że przygotowałeś coś specjalnego na prezent na Dzień Ojca. Pomysły mogą być różne. Od wspólnych zdjęć, przez zabawne teksty, aż po wyrażanie podziwu i chwalenie. Najważniejsze, by Twój podarunek wyrażał dokładnie to, co czujesz i przekazywał wszystkie pozytywne emocje, którymi chcesz się podzielić ze swoim tatą. 

Oczywiście pomożemy Ci nie tylko tego jednego dnia w roku! Pamiętaj, że możesz się z nami skontaktować, jeżeli potrzebujesz pomocy w zaprojektowaniu każdego wyjątkowego prezentu!

Fanatyk Studio Koszulek | Zaprojektuj swój nadruk