Kubek z nadrukiem

Nie od dziś wiadomo jak praktyczny jest to gadżet. Kto z nas nie lubi pić swojej ulubionej kawy lub herbaty z kubka, który jest ozdobiony specjalnie dla Ciebie z okazji Twoich urodzin albo z logiem Twojej firmy?

Często też nasze pociechy mają takie kubki w szafce kuchennej, które dostały w szkole lub przedszkolu jako mały upominek. Jest wiele pomysłów na kubek jako gadżet reklamowy lub jako prezent dla najbliższych. Co jeszcze można umieścić na kubku ? Oczywiście oprócz klasycznych napisów, życzeń, żartów może być to również zdjęcie pupila, przyjaciela czy ukochanego z okazji walentynek. Przy projektowaniu takiego kubka trzeba tylko pamiętać o odpowiednich rozmiarach projektu oraz o rozdzielczości, tak aby nadruk zmieścił się idealnie na naszym kubku i aby był idealnie ostry i nasycony obraz.

Jaki kubek wybrać?

Najczęściej nadruki robimy na klasycznym Tomku. Jest to biały kubek o pojemności 300 ml, specjalnie przystosowany pod nadruk sublimacyjny. Kubek jest odporny na ścieranie i mycie, więc spokojnie można włożyć go do zmywarki, bez obawy o nasz nadruk. Mamy też coś dla fanów dużej kawy bądź herbaty.
Kubek Mega – jest również biały, ale o pojemności aż 450 ml.  A jeśli lubisz kolory, to bez obaw, mamy dostępne kubki z kolorowym wnętrzem.

Dla wymagających i szukających szerszej oferty prosimy o kontakt bezpośredni z biurem info@printexpress.pl, pomożemy znaleźć to czego szukasz (dotyczy ilości od minimum 24 sztuk).

Wysyłka jednego kubka czy całej palety jest przez nas dobrze zabezpieczona. Kubek indywidualny jest pakowany w pojedyncze pudełko, a przy zamówieniach hurtowych wysyłamy zbiorczo w kartonach przystosowanych pod kubki. Tak więc bez obaw, paczka do Was dotrze w nienaruszonym stanie.

Fanatyk Studio Koszulek | Zaprojektuj swój nadruk