Spider-Man

Wyświetlanie 1–32 z 41 wyników

Wyświetlanie 1–32 z 41 wyników

Zabawki ze Spider-manem powinny być dostępne w każdym sklepie z superbohaterami, ponieważ jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych postaci universum Marvela. Może wydawać się to szokujące, ale Peter Parker jest z nami od 1962 roku, kiedy pojawił się w pierwszym numerze komiksu Amazing Fantasy vol. 1 #15. Spidey powstał w studiu Marvela, dzięki współpracy trzech legendarnych twórców komiksów Stana Lee, rysownika Steve’a Ditko, a także Jacka Kirby’ego.

Niezwykłą popularność Spider-Mana można tłumaczyć na wiele sposobów. Jednym z nich jest jego “normalność”. Peter Parker to w gruncie rzeczy zwykły nastolatek. Ma problemy podobne do swoich czytelników, więc można się z nim utożsamiać, co czyni go postacią lubianą.
Jako że co kilka lat wychodzi nowy film lub serial animowany ze Spider-Manem należy się spodziewać, że Pajęczak w obcisłym kostiumie będzie zabawiać kolejne pokolenia dzieci i młodzieży. No i oczywiście super-dorosłych 🙂
Jak każdy uznany superbohater, Spider-Man również dorobił się wianuszka swoich wiernych przeciwników. Najbardziej zanani wrogowie Spider-Mana, którzy regularnie próbują zniszczyć Nowy Jork lub cały świat to m.in. Venom , Doctor Octopus, Green Goblin, Hobgoblin, Kingpin, Electro, Lizard.
Wszystkie produkty widoczne w naszym sklepie są dostępne do natychmiastowej ekspresowej dostawy.