O nas / 99% Klientów poleca nasz sklep

O jakości naszej obsługi świadczą bardzo wysokie oceny posprzedażowe od prawdziwych Klientów w niezależnym serwisie Opineo.pl, które otrzymujemy nieprzerwanie od 2012 roku.

W 2014 i 2016 otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie serwisu Opineo w kategorii Dla Dzieci.

Historia naszego sklepu

Sklep z zabawkami, ubraniami i grami planszowymi Fanatyk.pl powstał w 2003 roku, aby służyć miłośnikom szeroko rozumianej fantastyki. Nasi Klienci wywodzą się zarówno spośród młodszej jak i starszej generacji fanów największych klasyków filmu, komiksu, literatury i gier komputerowych. Od 2003 roku sklep Fanatyk.pl rozszerzył się o nowe działy, przede wszystkim o zabawki dla dzieci.

Sprzedajemy figurki, zabawki, gry planszowe, koszulki i gadżety najwyższej jakości, od oryginalnych producentów. Nowe, fabrycznie zapakowane. U nas kupisz nowości rynkowe oraz trudne do znalezienia okazy kolekcjonerskie.

W 2015 roku otworzyliśmy nasz pierwszy stacjonarny sklep z zabawkami w Gdańsku.

W 2016 roku zostaliśmy dystrybutorem licencjonowanych ubrań Star Wars i Marvela.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania…

…służymy szybką i fachową radą. Skontaktuj się z nami. Nie gryziemy 🙂

 

Pisali o nas…

Plemiona w sieci – 10.05.2009 r.

Filmy to tylko czubek góry lodowej, odprysk. W licealnych czasach wydałem niemało na książki, komiksy i gadżety związane z produkcją George’a Lucasa — przyznaje Paweł Płonowski… Czytaj więcej >

Od 35 lat moc jest z nimi. Imperium „Gwiezdnych wojen” zarabia miliardy – 25.05.2012 r.

Metodą na sukces jest to, że dekady po premierze oryginalnej serii wciąż pojawiają się nowe produkty dla kolejnych pokoleń. 40 – 50-latkowie pamiętają pierwszą trylogię, dwudziestolatkowie często „Gwiezdne wojny” poznawali dzięki drugiej trylogii, a dzisiejsze dzieciaki zaczynają się nimi interesować dzięki animowanym „Clone Wars”. W efekcie wciąż wychowywane są kolejne pokolenia klientów fanów – opowiada nam Paweł Płonowski, ze sklepu Fanatyk.pl, który specjalizuje się w sprzedaży gadżetów związanych z tą filmową sagą.

 

Przeczytaj także