Opublikowano Dodaj komentarz

Dinozaury Hero Mashers z Jurassic World

Dzisiaj przedstawimy Wam dinozaury z serii Hero Mashers, które towarzyszą hitowi kinowemu Jurassic World, następcy trzech wcześniejszych filmowych odsłon Parku Jurajskiego. Teraz będziecie mogli odtwarzać ulubione sceny z filmu w swoim domu lub po prostu dobrze bawić się fajnymi figurkami dinozarów.

W serii Hero Mashers oprócz dinozaurów znajdziecie również:

Ale do tego jeszcze wrócimy…

Producentem zabawek jest Hasbro, co gwarantuje najwyższą jakość materiałów, z jakich wykonana jest zabawka, oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Dinozaury do wyboru, do koloru
Dinozaury do wyboru, do koloru

Jak widzicie, zabawki z serii Hero Mashers są bardzo kolorowe i atrakcyjne wizualnie dla dzieci.

No dobrze, ale co właściwie potrafią te figurki oprócz tego że fajnie wyglądają?

Cały pomysł serii Hero Mashers opiera się na możliwości wymiany wszystkich części dinozaura na inne. Wszystkie kończyny: ręce, nogi, głowę, ogon, można dowolnie wymieniać pomiędzy różnymi dinozaurami.  To daje praktycznie nieograniczoną możliwość kombinacji w tworzeniu swoich unikalnych dinozaurów.

Raz-dwa, i wymieniamy głowę na inną
Raz-dwa, i wymieniamy głowę na inną
A to ci ciekawy okaz...
A to ci ciekawy okaz…

Wyobrażacie sobie  T-Rexa z pyskiem Triceratopsa i… na przykład… nogami Spinozaura? Nie musicie już sobie tego wyobrażać. Możecie sami zbudować takiego śmiesznego dinozaura i bawić się nim z kolegami. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. A ta, jak wiadomo, nie ma ograniczeń.

Oczywiście wszystkie części dinozaura są w pełni ruchome.

T-Rex w natarciu!
T-Rex w natarciu!

Tyranozaur ze zdjęcia powyżej może strzelać pociskami ze swojej paszczy… może nie jest to naukowo zgodne z rzeczywistością, ale zabawa rządzi się swoimi prawami… 🙂 Dodatkową funkcją są wysuwane pazury, z których, oprócz wielkiej paszczy, słynie król Parku Jurajskiego

Jeśli myśleliście że budowanie własnych dinozaurów to szczyt możliwości serii Hero Mashers, to mam dla Was jeszcze większą niespodziankę! Jak już wspomniałam, oprócz dinozaurów, dostępni są również superbohaterowie Marvela i Transformersy. Tak! Zgadza się, wszystkie te figurki można mieszać ze sobą!  Pomyślcie, jak śmiesznie może wyglądać T-Rex z rękami Hulka…? Albo z głową Spider-Mana

Zabawki Hero Mashers świetnie nadają się do wspólnej zabawy z kolegami, ponieważ możecie pożyczać sobie części i wymieniać się między sobą.

Zabawki z serii Hero Mashers przeznaczone są dla dzieci od 4 lat.

T-rexa i wszystkie inne zestawy z serii Hero Mashers znajdziecie w sklepie Fanatyk.pl:

Udanej zabawy!

Koniecznie subskrybuj nasz kanał na YouTube, żeby nie przegapić kolejnego odcinka. Pokażemy w nim, jak co tydzień, najnowsze zabawki. Do przeczytania i do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *