Darmowa dostawa Paczkomatami od 99 zł

darmowa dostawa od 200 złDarmowa dostawa Paczkomatami już od 99 zł!

Proste warunki darmowej dostawy:

  •  płatność z góry (przelew lub płatność online) 
  •  łączna wartość zamówionych produktów na minimum 99 zł 
  •  dostawa Paczkomatami 24/7 na terenie Polski

 

 

 

 

Składasz zamówienie o niższej wartości niż 99 zł? Oto koszty wysyłki:

Wysyłka Paczkomatami 24/7:

 SUPER TANIA DOSTAWA >  Zapłata przelewem lub kartą płatniczą  10 zł  
W trakcie składania zamówienia lub później wpłacasz odpowiednią kwotę na nasze konto. Po wpłynięciu pieniędzy wysyłamy towar. W momencie gdy paczka będzie dostarczona do wybranego przez Ciebie paczkomatu dostaniesz SMSa i e-mail z informacją, że paczka oczekuje na odbiór. Informacje zawierać będą numer przesyłki, numer Paczkomatu, adres paczkomatu oraz kod odbioru potrzebny do odebrania paczki.

UWAGA!
W trakcie składania zamówienia system sklepowy automatycznie podpowie Ci 3 najbliższe Paczkomaty w Twojej okolicy. Jeśli chcesz zapoznać się z listą paczkomatów w całym kraju, kliknij tutaj.

Zobacz jak prosto odebrać paczkę w Paczkomacie!

Wysyłka kurierem GLS:

Zapłata przelewem lub kartą płatniczą  14.00 zł   w trakcie składania zamówienia lub później wpłacasz odpowiednią kwotę na nasze konto. Po wpłynięciu pieniędzy wysyłamy towar. Darmowa dostawa kurierem GLS od 150 zł.

Zapłata za pobraniem – 16.50 zł: zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki

Wysyłka priorytetem Poczty Polskiej:

Zapłata przelewem lub kartą płatniczą – 14.00 zł: w trakcie składania zamówienia lub później wpłacasz odpowiednią kwotę na nasze konto. Po wpłynięciu pieniędzy wysyłamy towar. Darmowa dostawa Pocztą Polską od 150 zł.

 

Wysyłka zagraniczna

Powyższe koszty wysyłki dotyczą wyłącznie przesyłki realizowanej w obrębie Polski. W przypadku wysyłki zagranicznej obowiązują ceny podane poniżej:

Europa, Azja, Rosja, Cypr, Izrael – 65.00 zł

USA i Kanada – 65.00 zł

 

99% Klientów poleca sklep Fanatyk.pl

O jakości naszej obsługi świadczą bardzo wysokie oceny posprzedażowe wystawiane przez prawdziwych Klientów w niezależnym serwisie Opineo.pl

Przeczytaj także